Про нас

Про нас

ОХОРОННО-ЮРИДИЧНА ФІРМА "ЮНІМА" працює в області комплексного надання послуг з охорони та оснащення засобами безпеки об'єктів різних категорій складності. Історія фірми почалась в 90-ті роки, запропонувавши тоді професійні послуги з безпеки, які надаються понад вже 17 років.

Приймаючи об'єкт під охорону наші спеціалісти проводять його комплексне обстеження, після чого вносять рекомендації та пропозиції, спрямовані на усунення причин та умов, які можуть впливати на його охорону чи викликати будь-які інші негативні наслідки для клієнта. В разі необхідності об'єкт може бути оснащений засобами охоронно-пожежної сигналізації, системами відеомоніторингу, підключеними до пульту централізованої охорони (ПЦО) ПП "ЮНІМА".

Максимальний рівень захисту досягається завдяки наступним критеріям:
  • - весь особовий склад пройшов навчання по програмі підготовки охоронників при Управлінні Державної служби охорони ГУМВС України у Львівській області;
  • - вік охоронників - 20 - 45 років, усі вони належним чином фізично підготовлені;
  • - соціальний захист охоронників здійснюється у відповідності до вимог чинного законодавства;
  • - чергова частина підприємства працює / цілодобово та здійснює постійний контроль за несенням служби на об'єктах. / В її розпорядженні пульт централізованої охорони (ПЦО), а також мобільні оперативні групи швидкого реагування.

У межах м. Львова задіяно три екіпажі, котрі мають великий досвід роботи по охороні об'єктів. Час прибуття оперативних груп по сигналах тривоги на об'єкти у м. Львові, становить дві-п'ять хвилини;

Охоронники підприємства, завжди під час служби, носять уніформу встановленого зразка відповідно доцільності конкретного поста охорони:
  • - костюм захисного кольору (плямистий камуфляж);
  • - костюм чорного кольору (типу "Титан"); чорні штани та синя сорочка (офісний варіант);
  • інші варіанти - за побажаннями замовника.

Вони оснащені необхідними засобами захисту та зв'язку: - пневматичними пістолетами та автоматами; засобами подразнювальної дії (газові балончики) "Терен-4"; гумовими кийками "ПР-13"; при необхідності - бронежилетами тощо; спеціальними радіостанціями та засобами мобільного зв'язку.

З огляду наведеного, будемо раді зустрітися із Вами та обговорити умови можливої співпраці у будь яких сферах діяльності наших підприємств.